Veronika Strapková má novinku Bezchybná. Spieva o energii, ktorá z nedokonalosti robí krásu

0
1056

Veronika Strapková predstavuje novinku Bezchybná. Vo vtipnom klipe si vystrelila sama zo seba. V piesni totiž spieva o tom, že najkrajšia je práve nedokonalosť. Podľa mladej speváčky je oveľa viac ako fyzická bezchybnosť dôležitá dobrá energia, láskavosť a pomoc druhým. V klipe spolu s Veronikou hviezdi aj modelka Michaella Chytilová. Vypočujte si singel, ktorý je v dnešnej povrchnej dobe sociálnych sietí príjemným osviežením.

Veronika Strapková je nielen speváčkou, ale aj textárkou a skladateľkou. Jej novinka Bezchybná však vznikla inak, ako jej doterajšie songy. Obyčajne si texty píše sama a idú jej od srdca. Tentoraz ju oslovil textár Rudo Rusinák. Poslal jej demo hudobníka Vlada Koleniča, ktoré sa jej zapáčilo, no textára poprosila, aby slová piesne zmenil.

„Vždy som chcela spievať aj o pocite spokojnosti s tým, že hoci si uvedomujem, že ani zďaleka nie som bezchybná, je to vlastne jedno. Dôležité je šťastie, ktoré v živote pociťujem. Vždy som verila, že ak človek v sebe má nejakú energiu a snaží sa byť k iným aj k sebe dobrý, tak bude vyžarovať niečo pekné. V tom je moje vnímanie krásy a tomu sme sa touto piesňou chceli priblížiť. Možno sa nepáčim každému, ale je podstatné, aby človek mal k sebe pozitívny vzťah, aby sa mu páčilo vo svojej koži. A na to netreba byť dokonalý,“ vysvetľuje Veronika Strapková.

Mladá umelkyňa si naliehavosť tejto témy uvedomuje o to viac, že vidí, aká povrchná je súčasná doba sociálnych sietí. Chce však pripomenúť, že nič nie je také, ako sa nám javí na facebooku či instagrame.

„Povedala som si, že spravím niečo, kde si dokážem vystreliť aj sama zo seba. A za pomoci skvelého Double J, vznikol pekný a verím, že aj úsmevný, videoklip. Zahrali si v ňom moji priatelia fotografi LSZ, aj sme to nakrúcali v ich ateliéri. Bola to zábava, snažila som sa, aby klip nebol prvoplánový a skôr ma ukázal v trošku inej podobe ako doteraz. Hlavnú postavu som dala skvelej modelke Miške Chytilovej. Líčili nás Dada Sárköziová a Lussi Šenková,“ dodáva Veronika.

Pesnička avizuje pripravovaný album.

„Pieseň do tejto podoby dostal Maxo Mikloš. Robil aj polovicu albumu Nová, ktorý vyjde ešte pred Vianocami. Veľmi sa teším, pieseň je úplne iná ako väčšina pred ňou a je pre mňa takou srdcovkou. Verím, že prinesie trochu radosti do týchto pochmúrnych dní,“ nádejá sa Veronika Strapková.

Nový klip singlu Veroniky Strapkovej „Bezchybná“ si môžete pozrieť TU. Veronika Strapková sa zviditeľnila vďaka účasti v súťaži Hlas ČeskoSlovenska, kde zaujala jedného z bývalých porotcov súťaže Majka Spirita. Aktuálne pôsobí pod jeho labelom. Napriek mladému veku sa jej podarilo skvelo rozbehnúť kariéru a na konte má spolupráce s viacerými vychytenými rapermi.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu