Chcete opustiť partnera kvôli milencovi? Položte si najprv tieto otázky

Je váš vzťah už podľa vás v ruinách a vy nevidíte východisko? Asi takým jasným koncom je, keď si nájdete niekoho iného a zamilujete sa doňho. Alebo nie?

Keď má žena milenca, je to väčšinou predzvesť konca jej terajšieho vzťahu. Lebo ženy sa zvyknú do milenca zamilovať. A vtedy to naberá úplne iné obrátky. Ak chcete kvôli milencovi opustiť partnera, pozor či si náhodou len nemýlite to, čo skutočne cítite.

Poznáte naozaj svojho milenca? Nejde len o to, že ste spolu prežili krásne chvíle, kedy ste si možno aj rozumeli a váš vzťah trval niekoľko mesiacov a vy ste mali pocit, že ste zamilovaná. Možno aj ste. Pobláznená? Toto si zodpovedajte čestne. Viete, ako sa správa v kritickej situácii? Či je vzťah medzi vami ozajstný? Lebo to nebudú vždy len vášnivé chvíle uňho doma, v aute, tajne niekde v kine. Chce to aj on? Všimnite si, ako na neho reaguje vaše okolie, aké má vzťahy s inými ľuďmi, v práci. Alebo ich ani nepoznáte?

Uvažujete o svojom terajšom vzťahu objektívne? Možno ste dlhodobo nahnevaná alebo sklamaná zo svojho partnera. Máte pocit, že v ňom nič pozitívne už nie je? Ako dlho to trvá, ste si istá tým, že už s ním nechcete ísť ďalej alebo si to len myslíte? Mnohé ženy majú obdobia, kedy vidia všetko čierne a o pár mesiacov to už môže byť inak.

Vidíte aj svoje chyby v terajšom vzťahu? Obohratá a stará pesnička, ale vzťah je o dvoch. A chyby sú vždy na oboch stranách. Vidíte aj tie svoje? Lebo nevera nie je len o tom, že vám vo vzťahu toho veľa chýbalo, ale je to predovšetkým vaše zlyhanie.

By Diamond, diva.aktuality.sk

Foto: tumblr

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu